Etiket arşivi: göztepe

Göztepe Koltuk Yıkama

Göztepe koltuk yıkama şirketi elemanları evinizin , iş yerinizin veya ofisinizin ortamında yerinden oynatmadan koltuklarınızı ve halılarınızı yıpratmadan en iyi şekilde temizliyoruz. Önce sanayi tipi elektrik süpürgesi ile koltuklarınızı tozlardan arındırıyoruz sonrasında özel dezenfektan sıvı püskürtüp kısa bir süre mikropların ölmesi ve kirlerin yumuşaması için bekliyoruz. Ardından yüzeysel bir fırçalama yapıyoruz. Sonrasında döşemelere şampuan sürüyoruz sıcak su ve buharla şampuanı köpürtüp koltuk yıkama fırçası ile yüksek devirde güzelce fırçalama yapıyoruz. Yıkama işlemi sona erdikten sonra vakumla bütün kirli suyu çekip koltuk veya halılarınızı tertemiz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Göztepe koltuk yıkama firması kendi bölgesinde en ucuz fiyata koltuk yıkama yapan temizlik firması olmasının yanında yaptığı kampanyalarla müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor. Bize koltuk yıkama yaptıran müşterilerimizin aynı gün talep ettikleri takdirde bütün diğer eşyalarını yarı yarıya indirimli olarak yıkayıp temizliyoruz. Konuyu biraz daha açalım diyelim ki bize koltuk yıkama yaptırdınız aynı gün içinde talep ettiğiniz takdirde halılarınızı yarı fiyatına yıkıyoruz hemde yerinde getir götür derdi olmadan.

Göztepe mahallesi temizlik şirketi elemanlarımızın yerinde verdikleri temizlik hizmetleri ; koltuk takımı yıkama , oturma grubu yıkama , köşe takımı yıkama , tekli koltuk yıkama , ikili koltuk yıkama , üçlü koltuk yıkama , divan yıkama , sedir yıkama , çek yat yıkama , sandalye yıkama , berjer yıkama , yatak yıkama , baza yıkama , halı yıkama , halıfleks yıkama gibi ancak profesyonel temizlik şirketi elemanlarının başarabilecekleri işlerdir.

Bağcılar Göztepe koltuk yıkama fiyatları

Göztepe yerinde kanepe yıkama fiyatları

Göztepe yerinde çekyat yıkama fiyatları

Göztepe yerinde tek kişilik yatak yıkama fiyatları

Göztepe yerinde çift kişilik yatak yıkama fiyatları

Göztepe yerinde halı yıkama fiyatları

Göztepe mahallesi yerinde halıfleks yıkama fiyatları