Etiket arşivi: yenigün

Yenigün Koltuk Yıkama

Yenigün koltuk yıkama olarak Yenigün mahallesinde kendi yerinizde koltuk yıkama , kanepe yıkama , oturma grubu yıkama , çekyat yıkama , yerinde halı yıkama , yerinde halıfleks yıkama , yatak yıkama ve baza yıkama yapıyoruz. Yerinde koltuk yıkama veya yerinde halı yıkama yaparken kullandığımız derinlemesine temizlik yapan şampuanlar ve organik dezenfektanlar kullanıyor ve yıkama işlemini sıcak sulu ve buharlı makinelerle gerçekleştiriyoruz.

Yenigün koltuk yıkama hizmetimiz ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlayabilmek için haftanın yedi günü telefonlarımızın başında aramanızı bekliyoruz. Koltuk yıkama yaptırmak isteyen müşterilerin merak ettiği ilk soru yıkanan koltukların kuruma süresi olmaktadır. Yaz aylarında yıkanan koltuklar üç saatte kururken , bahar aylarında yıkadığımız koltukların bahar aylarında beş saatte kuruduğunu görüyoruz , kışın yıkadığımız koltukların kuruma süresi yedi saat civarında olmaktadır.

Yenigün koltuk yıkama fiyat listesi en ucuz rakamlar baz alınarak hesaplanmaktadır. Bizi farklı kılan birinci özelliğimiz mümkün olan en ucuz fiyata yerinde koltuk yıkama yapmamızın yanı sıra sürekli kampanya yaparak müşterilerimizin gönlünü kazanma çabalarımız olmaktadır. Bizden memnun kalan müşterilerimiz hakkımızda olumlu yorumlar yapıp bizi koltuk yıkama yapmak isteyenlere iyi bir firma diyerek tavsiye etmektedirler.

Bağcılar Yenigün mahallesi koltuk yıkama firması

Yenigün mahallesinde koltuk yıkama yapan temizlik şirketleri

Yenigün mahallesindeki koltuk yıkama yapan yerler

Yerinde halı yıkama ücretleri

Halıfleks yıkama fiyatları

L koltuk takımı yıkama fiyatları

Minderli koltuk takımı yıkama fiyatları

Oturma grubu yıkama fiyatları

Tek kişilik yatak yıkama fiyatları

Çift kişilik yatak yıkama fiyatları