Etiket arşivi: yüzüncüyıl

Yüzüncüyıl Koltuk Yıkama

Yüzüncüyıl koltuk yıkama olarak , Bağcılar Yüzyıl mahallesinde haftanın yedi günü yerinde koltuk yıkama yapmaktayız. Koltuk yıkama firması ekibimiz tam olarak sizin istediğiniz gün ve saatte gelip önce sanayi tipi elektrik süpürgeleri ile önce koltuklarınızı tozlardan arındırırlar. Sonrasında sıvı dezenfektan uygulaması ile mikropları etkisiz hale getirirler. Ardından profesyonel koltuk yıkama makineleri ile koltuklarınızı kuru köpük koltuk yıkama sistemi ile tepeden tırnağa bir güzel yıkar ardından kirli suyu vakumla çeker son olarak parfümlü durulama suyunu vakumla çekip koltuk takımlarınızı size tertemiz teslim ederiz.

Yüzyıl koltuk yıkama şirketi elemanlarımız yerinde temizlik hizmeti konusunda en iyi olabilmek adına kendilerini sürekli güncelleyip geliştirmektedirler. En çok talep gelen temizlik hizmetleri yerinde koltuk takımı yıkama , yerinde köşe takımı yıkama , yerinde oturma grubu yıkama , yerinde sedir yıkama , yerinde divan yıkama , yerinde çekyat yıkama , yerinde yatak yıkama , yerinde halı yıkama , yerinde halıfleks yıkama gibi uzman personel ve profesyonel ekipman gerektiren komplike temizlik işleridir.

Yüzyıl koltuk yıkama firması elemanlarımız tarafından yıkanan koltuk takımlarının kuruma süresi daima merak konusu olmuştur. Hemen size şunu belirtelim yaz aylarında koltuklar bir iki saat içinde kurumaktadır. Bahar aylarında yıkanan koltukların kuruma süresi üç dört saati bulur. Kışın yıkama yapılan koltuklar sekiz on saatte kurumaktadır. Yıkanan koltukların kuruma süreleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi telefonla arayabilirsiniz.

Yüzyıl koltuk yıkama fiyatları

Yüzyıl koltuk yıkama firmaları

Yüzyıl koltuk yıkama yapan yerler

Yüzyıl koltuk takımı yıkama ücretleri

Yüzyıl yerinde yatak yıkama yapan temizlik şirketleri

Yüzyıl yakınındaki yerinde halı yıkama servisleri

Yüzyıl mahallesi civarındaki evde halıfleks yıkama fiyatları