İnönü Koltuk Yıkama

İnönü koltuk yıkama firması olarak koltuk yıkama sektöründe öncü bir firma olarak sıcak su ve buharla köpür köpür yerinde koltuk ve halı yakama yapmaktayız. İstediğiniz gün ve saatte geliyor ve evinizde gözünüzün önünde halı ve koltuklarınızı yıkayıp , temizleyip , vakumlayıp , kurutup teslim ediyoruz. Koltuklarınızda ve halılarınızda uygun fiyata hem göz kamaştırıcı temizlik hemde derinlemesine hijyen istiyorsanız bizi tercih edin.

İnönü mahallesinde koltuk yıkama yapan elemanlarımız için en önemli öncelik yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Bizim için her ne olursa olsun müşteri daima haklıdır.Koltuk yıkama yaptıran müşterilerimizin söylediklerini asla kulak arkası etmeyiz tavsiyelerine uyarız daima memnuniyetlerini hedefleriz. Müşterilerimiz memnun olana kadar biz temizliğimize ara vermeyiz. Müşteri veli nimettir ilkesi ile hareket ederiz. Öncelikli olarak para kazanmayı değil gönül kazanmayı hedefleriz.

Bağcılar İnönü koltuk yıkama şirketi olarak güler yüzlü ve çalışkan personelimizle sıcak su ile buharlı koltuk yıkama , yerinde evde koltuk temizliği , kaliteli temizlik malzemesi kullanımı , dezenfektan madde uygulaması , teknolojik ürünleri yakından takip etme , temizlik ve hijyen kurallarına uymak gibi ilkelerimizden dolayı gerçekten iyi bir yerinde koltuk ve halı yıkama hizmeti veriyoruz.

İnönü mahallesinde koltuk yıkama yapan şirketler

İnönü mahallesi koltuk yıkama firması fiyatları

İnönü mahallesinde en ucuz koltuk yıkama yapan şirketler

İnönü mahallesinde en ucuz fiyata koltuk yıkama firması

İnönü mahallesinde yerinde yatak yıkama fiyatları

İnönü mahallesinde yerinde koltuk yıkama fiyatları

İnönü mahallesinde yerinde  halı yıkama fiyatları

İnönü mahallesinde yerinde halıfleks yıkama fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir