Yıldıztepe Koltuk Yıkama

Yıldıztepe koltuk yıkama uzun yıllardan beri Bağcılar Yıldıztepe mahallesinde koltuk yıkama yapan firmalar arasında bulunmaktadır. Yıldıztepe mahallesinde haftanın yedi günü yerinde koltuk yıkama hizmeti veren Yıldıztepe koltuk yıkama iletişim telefon numarasını arayıp Yıldıztepe koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi alıp uygun fiyata hijyenik koltuk temizliği yaptırabilirsiniz.

Yıldıztepekoltuk yıkama firması olarak Yıldıztepe mahallesinde yerinde koltuk yıkama , kanepe yıkama , divan yıkama , çekyat yıkama , yatak yıkama , baza yıkama , halı yıkama ve halıfleks yıkaması yapmaktayız. Yıkama yaparken sıcak sulu ve buharlı makinelerle derinlemesine temizlik ve hijyen sağlıyoruz.

Yıldıztepe koltuk yıkama fiyatları zaten çok ucuz olmasına rağmen biz genede kampanya yapıp koltuk yıkama yaptıran müşterilerimize aynı anda talep ettikleri takdirde yerinde halı yıkama hizmetini ve yerinde halı yıkama hizmetini tamı tamına yarı fiyata yapıyoruz…

Yıkanan koltuklar en erken yaz aylarında kururlar yaklaşık bir zaman verecek olursak yazın yıkadığımız koltuklar dört saat civarlarında kururken baharda yıkanan koltuklar yedi saatte yakın bir sürede kururken kış mevsiminde yıkanan on saat civarında kurur.

Bağcılar Yıldıztepe mahallesi koltuk yıkama firmaları

Yıldıztepe mahallesindeki koltuk yıkama şirketleri

Yerinde koltuk yıkama fiyatları

Yerinde halı yıkama fiyat listesi

halıfleks yıkama fiyatları

tek kişilik yatak yıkama fiyatları

çift kişilik yatak yıkama fiyatları

baza yıkama fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir